HAKKIMIZDA

Gökçam Peyzaj

1987'den Beri...

Gökçam Orman Ürünleri San. ve Ltd. Şti, 1955 yılında aile şirketi olarak faaliyet başlayan Kemal Şadoğlu ve Biraderleri Kollektif Şirketi'nin ikinci kuşak temsilcileri tarafından yeni bir işkolu olarak 1987 yılında kuruldu.

28 Yıllık Tecrübe!

Yirmi sekiz yıllık iş deneyimine sahip olan Gökçam Peyzaj başlangıçta kereste imalat-ticaret, inşaat ve peyzaj alanında faaliyet gösterirken, on beş yıldır peyzaj ve inşaat alanında faaliyet göstermektedir.

Alanında Öncü...

Kamu sektörü ve özel sektörde yirmi sekiz yıldır hizmet veren şirketimiz, kendi alanında öncü kuruluşlardan biri olmuştur. Firmamız, peyzaj tasarımı, ağaç ve fidan dikimi, ekme ve hazır çim uygulamaları, otomatik sulama sistemleri, bakım ve altyapı hizmetlerini başarıyla yürütmeye devam etmektedir.

İstanbul'da Peyzaj

Özellikle dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul'da, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nce talep edilen birçok projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır. Firmamızın deneyimleri iş bitirme belgeleri ile belgelendirilmiştir.

Sağlam Altyapı

Firmamız, ayrıca inşaat-taahhüt ve yapı işleri alanında da faaliyet göstermektedir. Tecrübeli teknik personel, yetkin peyzaj danışmanları, geniş makine parkuru ile sağlam bir altyapısı olan firmamızın temel düşüncesi: "Çevremize Güzellik Katmaktır"