HASSASİYETLERİMİZ

Önemsediklerimiz

Hassasiyetlerimiz

Zümrüt Park Villaları, projelendirme aşaması ve ilk kazmanın vuruluşundan anahtar teslimine kadar büyük bir hassasiyet ve detaycılık ile takip edilmiştir. Yıllar boyunca kıymetli sakinlerinin rahat ve sorunsuz bir yaşam alanına sahip olması için tüm ince işçilikleri ve ayrıntıları, Gökçam güvencesi ve garantisiyle gerçekleştirilmiştir.

Günümüz mimarisinde yer alan tüm modern unsurların en iyi yorumlarını yansıtmakla kalmamış, aynı zamanda teknik detaylar usta mühendisler tarafından detaylı ölçümlerle analiz edilmiş ve uzun zamanda ortaya çıkması muhtemel problemler en aza indirilmiştir.

Isı, ses ve su yalıtımları, günümüz inşaat sektörünün en büyük problemi olarak öne çıkmaktadır. Gökçam olarak bizler Zümrüt Park Villaları’nda bu sıkıntıları egale etmek için en iyi malzemeleri en iyi ustalarla birleştirdik. Cephe yalıtımında Weber, ses yalıtımı için duvarlarda kalsiyum kireç silis kumundan üretilen KS Beyaz Blok kullanıldı. Hafriyat çalışmasından en son çatı yapılana kadar her alanda alanına özel yalıtım malzemeleri kullanıldı.

Güvenlik için özel alanların gözetlenmediği, sadece dış göz olarak hizmet vermesi amaçlanan CCTV sistemi kurulumu gerçekleştirildi. Kanalizasyon, elektrik ve sıhhi tesisatlar için alanında kendini kanıtlamış, yanmaz ve zehirlemez ithal malzemeler kullanıldı.

İklimlendirme için alanında öncü Daikin markasının VRV merkezi sistemi, ısıtma için Rehau yerden ısıtma sistemi uygulandı. Asansörlerimize ise güvenliği, dayanıklılığı ve uzun operasyon süresi ile dünyaya ün salan Thyssen-Krupp güç veriyor. Tüm villalarımızın pencereleri kırılmaz lamine ve konfor camdan, iç mekanda ahşap doğallığında ve bakımı kolay dış cephe uyumluğuyla aliminyum kaplamadan yapılmıştır.