Zümrüt Park Villası

Yaşanılabilir Lüks

-1. KAT

Zümrüt Park Villaları, baştan sona siz değerli sakinlerinin konforu ve bütünsel yaşamı için tasarlandı. Her villaya tahsis edilen ve üç araca kadar çıkabilen kapalı otopark alanı, araçlarınızın güvenli ve bakımlı bir şekilde durması için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Aracınızı park ettiktenranra kapınız, yepyeni bir dünyaya açılacak…

Detaylar

ZEMİN KAT

Villanız, kıymetli sakinlerine zemin kat ile birlikte ferahlığı vaad ediyor. Her ayrıntısı incelikle düşünülmüş villanızda girişle birlikte aydınlık ve rahat bir ortam sizi karşılayacak… Dev salonunuzda arzunuza göre günün yorgunluğunu atabilir veya dostlarınızla keyifli bir sohbete başlayabilirsiniz.

Detaylar

1. KAT

İster ferah ve aydınlık cam merdivenlerinizi kullanın, isterseniz son teknoloji ürünü güvenli asansörünüzü… Villanızın birinci katı, sizleri lüksün en kullanışlı hali ile buluşturuyor. Önünde balkonu ve giyinme odasıyla koordine edilmiş özel banyosuyla verimli ebeveyn odası, özel balkonu ve ormanlara bakan cephesi banyosuyla yatak odası veya misafir odası olarak kullanabilirsiniz.

Detaylar

ÇATI KATI

Zümrüt Park Villaları’nda bulunan çatı katı ise, yaşam alanı kavramına yeni bir soluk getiriyor. İster ayrı bir aile yaşasın, ister bir genç odası olarak tasarlansın, isterse de sizlere özel dizayn edilsin… Çatı katında sakinlerini bekleyen çok özel anlar var!

Detaylar

Premier Suite

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.
$699/night
View Details